Asseco 3P – Polish Programmers Project

„Asseco 3P – Polish Programmers Project"

Zostań Partnerem Projektu!

Czym jest Asseco 3P

„Asseco 3P – Polish Programmers Project" to jedyny taki program w Polsce skierowany do studentów I tworzony przez studentów mający na celu promocję i wspieranie młodej polskiej informatyki poprzez budowanie społeczności programistów na wybranych uczelniach w kraju.

Wybrani spośród studentów w pierwszym etapie programu „Partnerzy 3P" będą mogli realizować swoje autorskie programy przy wsparciu organizacyjnym i materiałowym ze strony Asseco Poland. Przez cały rok, Partnerzy 3P będą inicjować i realizować zadania zmierzające do zbudowania i promowania środowisk studentów IT oraz nauk pokrewnych. W trakcie roku akademickiego, wszyscy Partnerzy 3P mogą liczyć na profesjonalne wsparcie warsztatowe oraz merytoryczne ze strony Asseco.

„Asseco 3P" to Twój projekt, który zrealizujesz na uczelni w gronie swoich przyjaciół. Będziesz promował wiedzę i zdolności polskich informatyków i angażował ich w promowanie samych siebie. Jeśli Twoje działania będą najlepsze w ciągu roku, wygrasz staż w największej polskiej firmie IT. Partner 3P jest członkiem zespołu. Na innych uczelniach działać będą inni Partnerzy. Razem, tworzycie zespół, który wzajemnie ma czerpać ze swoich doświadczeń. Ktoś zrobił coś fajnego, sprawdźmy jak zadziała to u Ciebie na wydziale. To działa w dwie strony. Pomysły innych trafią do Ciebie.

 

Co możesz zyskać jako Partner 3P?

1.  Bezcenne doświadczenie w prowadzeniu własnego projektu. Twój pomysł, Twoje wykonanie, nasze wsparcie.

2.  Gwarantujemy szkolenia podczas realizacji projektu.

3.  Zdobędziesz sposobność poznania od podszewki pracy w największej polskiej firmie IT.  Uczyć się od najlepszych, to naprawdę wiele warte.

4.  Wsparcie ze strony Asseco podczas trwania projektu, w tym: materiały marketingowe, wsparcie merytoryczne i logistyczne przy organizacji eventów, a dodatkowo: atrakcyjny „start-pack" i inne.

Tak, wiemy - nie samym chlebem żyje student. Dlatego…

… dla najlepszego, najbardziej dynamicznego i pomysłowego Partnera 3P, gwarantujemy dwumiesięczny płatny staż w Asseco Poland, za który zapłacimy 5000zł!

Kogo szukamy?

Program skierowany jest do studentów, którzy mają zacięcie marketingowe, ale także dobrze znają środowisko informatyków. Jeśli…

·         znasz ludzi i wiesz jak do nich dotrzeć,

·         umiesz definiować cele i osiągasz je,

·         jesteś urodzonym organizatorem i znasz swoją uczelnię,

·         masz motywacje do działania i rozwoju oraz chęć do pracy w nowoczesnej firmie,

·         umiesz nawiązywać kontakty nie tylko w Internecie,

Aplikuj!

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 października 2013.

Szczegóły programu i formularz aplikacyjny na stronie: http://3p.asseco.com

Data opublikowania: 11.10.2013
Osoba publikująca: Krzysztof Bartosz