3 konferencja dla programistow DevDay

Ruszyła rejestracja na DevDay 2013 2013-07-30.

Od piątku, 26 lipca, pasjonaci programowania mogą zgłaszać chęć udziału w trzeciej edycji konferencji z udziałem światowej sławy autorytetów z branży informatycznej.

Poprzednie dwie edycje DevDay cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i zostały wysoko ocenione w środowisku specjalistów IT. W wywiadzie opublikowanym na Blogu ABB Polska pomysłodawcy i organizatorzy konferencji - Michał Śliwoń oraz Rafał Legiędź zdradzają, czego uczestnicy mogą się spodziewać 20 września 2013, podczas trzeciej edycji DevDay.

Rejestracja zakończy się 16 sierpnia o godzinie 20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona.

Osoby, które chcą wziąć udział w konferencji, mają czas do 16 sierpnia, aby przemyśleć, jak najlepiej zaprezentować się organizatorom w formularzu rejestracyjnym i zdobyć wejściówkę na wydarzenie.

Organizatorem DevDay jest Centrum Systemów Informatycznych ABB.

Centrum Systemów Informatycznych ABB jest częścią Grupy ABB - globalnego lidera w dziedzinie technologii energetyki i automatyki. ABB realizuje szereg różnorodnych działań biznesowych, obejmujących swoim zasięgiem wszystkie kontynenty świata. Działając w około 100 krajach i zatrudniając ponad 130 tys. osób, wytycza najwyższe standardy w branży.

W Centrum Systemów Informatycznych ABB w Krakowie i w Łodzi pracuje ponad 300 specjalistów z branży IT. Programiści, analitycy, szefowie projektów, specjaliści baz danych i projektanci aplikacji internetowych, odpowiedzialni są za funkcjonowanie globalnych systemów komputerowych ABB.

Data opublikowania: 27.08.2013
Osoba publikująca: Krzysztof Bartosz