Aktualności Instytutu

Tomasz Dulęba (1941-2024)

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 stycznia 2024 roku zmarł w wieku 83 lat Pan Tomasz Dulęba, emerytowany i zasłużony bibliotekarz Instytutu Informatyki UJ. Uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu na Salwatorze w piątek 19 stycznia o godzinie 12:00.
więcej o Tomasz Dulęba (1941-2024)

Stanisław Sędziwy (1934‒2024)

W nocy z 6 na 7 stycznia 2024 roku zmarł w Krakowie prof. dr hab. inż. Stanisław Sędziwy, emerytowany profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, matematyk i informatyk, specjalista w zakresie równań różniczkowych i metod numerycznych, wychowawca szerokiego grona naukowców zajmujących się naukami matematycznymi.
więcej o Stanisław Sędziwy (1934‒2024)

Zmarł prof. dr hab. Zdzisław Denkowski

Z bólem informujemy, że w dniu 28 czerwca 2019 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł w wieku 79 lat Pan Prof. dr hab. Zdzisław Denkowski.
więcej o Zmarł prof. dr hab. Zdzisław Denkowski

Nie żyje prof. Ryszard Jakubowski

Z przykrością informujmy, że zmarł Pan prof. Ryszard Jakubowski, wieloletni pracownik Instytutu Informatyki UJ.
więcej o Nie żyje prof. Ryszard Jakubowski

Tydzień Jakości Kształcenia

Tydzień Jakości Kształcenia to projekt mający na celu popularyzację działań Uniwersytetu Jagiellońskiego na rzecz podwyższenia poziomu jakości kształcenia.
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia

Zmarła Nasza koleżanka, Pani Grażyna Krużołek

Z głębokim żalem informujemy, że w dniu 9 sierpnia 2015 r. zmarła nasza koleżanka, Pani Grażyna Krużołek.
więcej o Zmarła Nasza koleżanka, Pani Grażyna Krużołek

Testerzy.pl

Z przyjemnością informujemy, że portal testerzy.pl objął patronat merytoryczny i medialny nad studiami podyplomowymi 'Testowanie oprogramowania'
więcej o Testerzy.pl

W Instytucie Informatyki i Matematyki Komputerowej startuje projekt PELIKAN IT

Rekrutacja rozpocznie się 30 grudnia 2014 r. i potrwa do 16 stycznia 2015 r. Zapraszamy do udziału!
więcej o W Instytucie Informatyki i Matematyki Komputerowej startuje projekt PELIKAN IT

Wykład dra Matthiasa Zeppelzauera

Zakład Informatyki Stosowanej Instytutu Informatyki i Matematyki Komputerowej zaprasza wszystkich pasjonatów Widzenia komputerowego na wykład dra Matthiasa Zeppelzauera (Uniwersytet w St. Pölten, Austria) pod tytułem "Multimedia Processing – From Ancient Rock Art to Social Web Media", który odbędzie się we środę, 4 czerwca 2014, o godz. 10 w sali 0094.
więcej o Wykład dra Matthiasa Zeppelzauera

Asseco 3P – Polish Programmers Project

„Asseco 3P – Polish Programmers Project" to jedyny taki program w Polsce skierowany do studentów I tworzony przez studentów mający na celu promocję i wspieranie młodej polskiej informatyki poprzez budowanie społeczności programistów na wybranych uczelniach w kraju.
więcej o Asseco 3P – Polish Programmers Project